Framsida
Eldre nyheter
22.02.2018
Vil du være med å skape morgendagens bygg?
Me har ledige stillingar som tømrarlærlingar!
19.02.2018
Me har utvida Rosendalstunet med 6000 kvm!
Les om prosjektet her!
31.01.2018
Hardanger Brygge!
Les om prosjektet på Hardanger Brygge her

ADMINISTRASJON

Ta gjerne kontakt med oss om du har eit spørsmål!
 

Arvid Johnsen - Nestleiar
Arvid er snekkarmeister og byrja i Leigland Bygg AS i 1994 Han har lang erfaring i sal og oppføring av boligar. Han jobbar med kalkulasjon, sal og prosjektleiing.
Tlf. 56 58 00 73, mobil 40 40 26 55
E-post: arvid.johnsen@leiglandbygg.no

 

Sondre Romundset - Ingeniør
Sondre er bygg- og anleggsingeniør og byrja i Leigland Bygg AS i 2006. Han jobbar med teikning, kalkulasjon, sal og prosjektleiing.
Tlf. 56 58 00 77, mobil 40 40 26 68
E-post: sondre.romundset@leiglandbygg.no 

 

Mikal Leigland - Daglig leiar
Mikal starta eiga verksemd i 1982. I 1986 blei selskapet omgjort til aksjeselskapet Leigland Bygg AS. Han jobbar med sal, kalkulasjon og prosjektleiing.
Tlf. 56 58 00 71, mobil 40 40 26 56
E-post: mikal.leigland@leiglandbygg.no

 

Harald Engevik - Byggmeister
Harald er byggmeister og byrja i Leigland Bygg AS i 1996. Han jobbar med sal, kalkulasjon og prosjektleiing.
Tlf. 56 58 00 78, mobil 40 40 26 64
E-post: harald.engevik@leiglandbygg.no

 

Knut Dalland - Ingeniør
Knut er bygg- og anleggsingeniør og byrja i Leigland Bygg AS i 1998. Han er ansvarleg for vår eigen takstolproduksjon. Han jobber med prosjektering av takstolar, teikning, sal, kalkulasjon og prosjektleiing.
Tlf. 56 58 00 72 
E-post: knut.dalland@leiglandbygg.no

 

Sølvi Løberg - Kontorbas
Sølvi byrja i Leigland Bygg AS i 1998. Hun arbeidar med byggjesak, fakturering, lønn osv. Hun har også ansvaret for sentralen.
Tlf. 56 58 00 70
E-post: post@leiglandbygg.no

 

Sigmund Leigland - Tømrar
Sigmund byrja i Leigland Bygg AS i 2014. Han arbeidar med teikning, kalkulasjon, sal og prosjektleiing
Tlf. 40 40 26 58
E-post: sigmund@leiglandbygg.no

 

Tina Landøy - Prosjektkoordinator
Tina byrja i Leigland Bygg AS i 2017.
Tlf. 46 86 25 25
E-post: tina@leiglandbygg.no

 
 
 
 
 
  Tilbake

 
Kontakt oss
Leigland Bygg AS
Håvikvegen 93
5643 Strandvik
Telefon 56580070
post@leiglandbygg.no
Linker
Dynamiske websider: iDrift AS   Design: Ibox AS